Наступними у серії публікацій по дослідженню декларацій посадовців залізниці стали керівники регіональних філій АТ “Укрзалізниця”.

Кужавський Микола Сергійович директор “Придніпровської залізниці”. Йому та дружині належать 2 квартири на 152 та 46 м2, 2 будинки на 150 та 52 м2 та 3 земельні ділянки загальною площею 12 тисяч м2.
Серед рухомого майна пан Кужавський задекларував 32 картини та 293 книги, серед яких “Собрания сочинений. Библиотека русской классики” – 100 томів та “История государства Российского” Карамзін М.М.
Також Кужавський задекларував дизайнерський телевізор Bang&Olafsen, ванну Jaccuzzi, ванну Villeroy&boch, сантехніку і люстри елітних виробників.

ванна Jaccuzzi
Особливе місце в колекції дорогих речей займають 8 годинників, сумарною вартістю понад 1,5 мільйонів гривень.
Так пану Кужавському належать швейцарські годинники Ullesse Nordin Chronografph та Ulysse Nardin вартістю близько 10 тисяч $ кожен, Vacheron Constantin Patrimony за ціною від 35 тисяч $, Corum Admiral Cup – ціна від 3600 $, Longines Master Collection за ціною близько 3000 $, Omega (середня ціна від 5 до 10 тисяч $), Longines (від 1000 $) та антикварний годинник Gustav Becker (ціна невідома).
Для зберігання годинників у родини Кужавських є брендова скринька ручної роботи Buben zorweg .

У власності дружини директора регіональної філії зазначено: намисто з чорних перлин, 2 підвіски з діамантів та перлин, 2 пари сережок з діамантами та перлинами, 2 жилети з хутра шиншили та норки, болеро з хутра норки та італійська шуба з хутра стриженої норки з капюшоном із рисі.
Варто зауважити, що всі ці предмети мають коштувати понад 80 тисяч грн., якщо їх внесено в декларацію як цінне майно.
Микола Сергійович не має автомобіля, а дружина їздить на Range Rover Evoque 2013 року випуску, вартістю 700 тисяч грн.

За минулий рік директор філії заробив 2,2 млн. грн. зарплати в УЗ, а його дружина 2,2 млн. грн. від ТОВ “Інновейшин Груп”.
Понад 15 мільйонів гривень сім’я Кужавських зберігає в готівці в різних валютах.
Свою трудову діяльність Микола Кужавський починав як капітан дального плавання. Пізніше він став засновником та директором ТОВ “Промметпоставка”, яке в 2006 році стало лауреатом премії «Відкриття Року на ринку державних закупівель».
В 2013-2014 роках працював в Міноборони гендиректором концерну
«Техвоєнсервіс». А з 2015 року працює на Придніпровській залізниці.

Нікулін Сергій Сергійович, очільник “Одеської залізниці” за 2018 рік збільшив свій дохід з 345 тис. грн. у 2017 році до 1,4 млн. грн. у 2018 році.
У власності має квартиру на 100 м2 , будинок на 74 м2 та старенький Lexus LS400 1998 року.
Всі заощадження в розмірі 57 тис. доларів зберігає в готівці.
Сергій Нікулін не вказав в декларації жодного члена родини. Можливо саме цим і пояснюється її скормність.
Директором Регіональної філії Нікулін став в червні 2018 року. До приходу на залізницю він працював в ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт» та ДП «Інформаційно-аналітичний центр безпеки судноплавства». Також був виконавчим директором асоціації «Спілка портових операторів».
Ця асоціація через співзасновників та ТОВ “Бруклін-Київ” пов’язана з іншою – Асоціацією “Транспортний Союз”, в якій керівником і зараз вказаний Нікулін Сергій Сергійович.
Кінцевими бонефіціарами Асоціації “Транспортний Союз” є Рінат Ахметов та Юрій Губанков. Тож призначення колишнього працівника морської галузі директором Одеської залізниці могло бути зовсім не випадковим.

Директор “Південно-західної залізниці” Веприцький Роман Сергійович відомий своєю колекцією слонів в кількості 3700 шт.

Після призначення на посаду директора регіональної філії Роман Сергійович придбав собі та своїй дружині по автомобілю Toyota RAV-4 2018 року випуску, загальною вартістю 2,2 млн грн.

Можливо це якось пов’язано з тим, що Південно-Західна залізниця за часів Веприцькогокупувала виключно автомобілі марки Toyota.
Заробітна плата Романа Веприцького за минулий рік склала 1,8 млн. грн. Близько 15 мільйонів грн. директор філії тримає в готівці в євро та доларах.
Цікаво, що в його попердній декларації були вказані заощадження в розмірі близько 8 млн. грн. Тож за рік директор Південно-Західної залізниці примудрився купити 2 авто за 2 мільйони і збільшити заощадження на 7 мільйонів, при загальних доходах в 4 млн. грн. (з урахуванням доходів від відчуження майна, страхових випадків та кредитів).
Згідно з біографією Романа Сергійовича він до 2017 не мав відношення до залізниці. Попередньо він обіймав різні посади на Харківщині, від начальника відділу земельних ресурсів Харківської районної адміністрації до депутата Харківської обласної ради за списком партії «Відродження».
Перед призначення на посаду в залізниці у 2017 році Веприцький офіційно працював доцентом кафедри кримінального права та кримінології.
Далі буде…
2 коментарі